Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
Kas teadsit, et. . Sellel koolitusel õpime mitmeid kasulikke praktilisi trikke, kuidas ennast õhtul rahulikuks uneks ette valmistada Unenägemise seminari täiendav info

Unenägemise seminari täiendav info

3. nov. 2017

Kas teadsit, et..

Unenägemise seminari täiendav info

- Kas teadsid, et inimene puhkab hästi ainult sügava une faasis?

Kui me magame rahutult ja sügavat und on vähe, siis hakkab meil stressi koorem kogunema kuni ühel hetkel on seda lihtsalt liiga palju.

Sellel seminaril me õpime kuidas saavutada rohkem rahulikku ja sügavat und ehk kuidas ennetada stressi meie elus.

 

- Kas teadsid, et meie magamistoa seisund mõjutab otseselt kuidas me magame ja puhkame?

See ruum kus me tavaliselt magame kajastab otseselt meeleolu, millega me jääme magama. Näiteks kui meie magamistuba on täis kola ja asju ja seal pole eriti vaba ruumi ega avarust, siis suure tõenäosusega on ka meie uned rõhutud meeleolus ja täis häirivaid elemente. Tõenäoliselt magame rahutult ja ärkame kehvas meeleolus.

Teisest küljest kui meie magamistuba on puhas ja värske ja seal ei ole midagi mõtetut, siis on meil juba uinudes kerge tunne, me magame hästi, meie unenäod on rõõmsad ja me oleme ärgates värsked ja heas tujus.

Sellel seminaril me õpime kuidas oma magamisruumi uneks ette valmistada.

 

Loe täpsemalt Unenägemise seminari kohta

 

 

- Kas teadsid, et kui me ennast enne magamist maha ei rahusta, siis näeme unes edasi kõiki neid õudukaid ja muresid, mida päeval oleme läbi elanud.

Meie nn tavalised unenäod koosnevad kõikidest päevaste emotsioonide projektsioonidest. Kui oleme kellegiga tülis, siis näeme unes sellest; kui kardame oma ülemust, siis näeme unes ebamugavaid stseene sellel teemal; kui meil on hirm rahapuuduse ees, siis on valdavaks teemaks mure puuduse pärast jne jne.

Üsna ühene suhe päevase ja öise maailma vahel tegelikult.

 

See ei pea aga nii olema. Me saame ennast päevasest maailmast välja lülitada, et näha unes midagi palju ilusamat ja põnevamat kui päevased tülinad.

Kui me tahame rahulikult magada ja sügavalt puhata, siis tuleb magama minekuks samuti ette valmistuda nagu hommikul tööle minekuks. Sellel koolitusel õpime mitmeid kasulikke praktilisi trikke, kuidas ennast õhtul rahulikuks uneks ette valmistada.

 

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Unenägemise seminari täiendav info

Unenägemise seminari täiendav info

- Kas teadsid, et inimene puhkab hästi ainult sügava une faasis? Kui me magame rahutult ja sügavat und on vähe, siis hakkab meil stressi koorem kogunema kuni ühel hetkel on seda lihtsalt liiga palju Sellel seminaril me õpime kuidas saavutada rohkem rahulikku ja sügavat und ehk kuidas ennetada stressi meie elus Kas teadsit, et..

Unenägemise seminari täiendav info

www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »