Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
See kõik on võimalik, sest kogu grupi taotlus omab väga suurt jõudu, et seda kõike kogeda Tensegrity praktika, hingamise ja liikumise harjutused

Mida kujutab endast Tensegrity praktika

Tensegrity praktika, hingamise ja liikumise harjutused

Mis on Tensegrity® praktika

 

Tensegrity® nimi on antud sellele iidse Mehhiko praktikale Don Juan Matuse nelja õpilase poolt – Carlos Castaneda, Taisha Abelar, Florinda Donner Grau ja Carol Tiggs, kui tänapäevasele praktika vormile. Selle praktika eesmärk on ühineda ise endaga, mida ei ole meile meie igapäevaelus õpetatud. Ja see ühendus ise endaga on samal ajal ühenduses kõige elavaga, elu enesega. Seda ühendust ise endaga nimetatakse meie energiakehaks.

 

Sellel hetkel, kui me oleme ühenduses oma energiakehaga, laieneb meie teadvus, me tajume kõike, mis meid ümbritseb. Sellel hetkel täidab meid täielik õnne ja rõõmu tunne, me tunneme endas rahu ning meil jätkub rohkelt tähelepanu.

 

Tensegrity® praktika aitab tajuda ja tunnetada ennast täielikuna. Me praktiseerime Tensegrity® maagilisi sooritusi koos hingamistega, mis aitab meil paremini tunnetada oma füüsilist keha. Meie keha on alati antud hetkes, siin ja praegu ja ta on alati sisemises vaikuses. Ja kui me toome tähelepanu oma kehasse, siis me loome koheselt ühenduse kehas paikneva vaikusega.

 

Maagilised Sooritused (ing. Magical Passes®)

 

Need sooritused mida me praktikas kasutame on avastatud kõrgendatud teadlikkuse seisundis. Ja iga kord kui me neid sooritusi teeme, me võtame sisse need kehaasendid, siis toimub meie kehas teadlikkuse ja tajumise muutus. Nendel hetkedel oleme me valmis vastu võtma maailma sellisena, nagu nägid seda iidsed nägijad. Nende jaoks ei olnud see maailm nii paindumatu ja jäik. Ja iga kord, kui me teeme maagilisi sooritusi, avardab see meie tajusid ja me tunnetame paremini energiat ning see avardab meie maailmavaadet.

 

Kokkuvõtmise praktika

 

Iidse Mehhiko nägijad ja ka paljud teised maailma iidsete tarkuste kandjad ütlevad meile - sul on juba just nii palju energiat kui sul iganes vaja läheb. Mida sa saad aga teha, on teadvustada, et enamus sellest energiast on juba kinni. Energia on hõivatud piiravates ja läbiuurimata uskumustes, hinnangutes ja lugudes iseendast, teistest ja maailmast.

 

Põhimõtteliselt ütlesid nad, et me oleme lõpmatuse olendid, kes elavad Lõpmatuse Teatris - kuigi sageli näeme me eksklikult, et meie võimalused on piiratud mitte piiramatud.

Need nägijad avastasid praktika, mida kutsutakse kokkuvõtmise praktikaks: see on oma elu ülevaatamine. Koos abistavate soorituste ja hingamistega me vabastame energia, mis on kinni jäänud meie alateadlikesse pühendumistesse, hinnangutesse või uskumustesse.

 

Läbi kokkuvõtmise praktike me saame ennast vabastada läbiuurimata alateadlikest veendumustest ja hinnangutest, mida me oleme võib olla oma peas kunagi teinud ja selle omaks võtnud, selle asemel, et pühendada ennast teemadele, mis on meile tegelikult olulised ja meie tervikliku loomusega paremini häälestatud.

 

Lõpmatuse Teater (Theater of Infinity®)

 

See on praktika, mida saab kirjeldada järgmiselt. Me võtame vaatluse alla ühe reaalselt toimunud loo oma elust. Ja me mängime seda lugu läbi väikeses grupis, nagu mängiksime väikest teatrietendust. Me kutsume esile kõik mälestused ja üksikasjad sellest loost, meenutame emotsioone ja kehaasendit, mis on seotud selle looga. Me tuletame meelde millest me mõtlesime sellel hetkel. Seejärel me mängime selle loo läbi, teeme maagilisi sooritusi ja taotleme sisemist vaikust ning seejärel taotleme ühendust oma energiakehaga, mis on ühenduses lõpmatusega. Seejärel me mägime uuesti oma loo läbi, aga teeme seda juba olles ühenduses lõpmatusega ning siis paneme tähele, mis selles loos hakkab muutuma. See on üks võimalustest kutsuda ühendus lõpmatusega oma igapäevaellu ning see omakorda aitab meil leida uued loole uue vaata, kus me ei reageeri enam emotsionaalselt. Oma igapäevaelus oleme me pidevalt sellest ühendusest eemal ja teatud olukordades me kordame oma käitumise mustrit. Ühendus lõpmatusega annab meile märksa laiema vaate, see avardab meie tajumise ja avab märksa laiema lahenduste spektri olukorrale ning meil on esimest korda võimalus teha muudatus oma käitumise mustris. See aga annab selguse ja rõõmu tunde ning me vabaneme oma suurest mure koormast, mida me seni oma elus oleme kandnud.

 

Miks on grupis praktiseerimine oluline

 

Tensegrity® praktiseerimine gruppides annab hiilgava efekti. Esiteks me oleme nagu peegel üksteisele ja ainuüks see fakt, et me saame oma lugusid jagada nende inimestega ja kuulata nende omasid, annab selle hiilgava efekti. Teiseks me teeme maagiliste soorituste seeriaid, mis võivad olla teinekord päris pikad. Me õpime neid kõik koos ja teeme seda kindlas rütmis ja ühtses kindlas meeleolus. Seda koos tehes me hakkame energeetiliselt tundma midagi palju enamat, mida üksi praktiseerides kunagi ei taju. Grupiga koos praktiseerides tekib energeetiliselt selline keskkond, et kui ühel isikul sellest grupist tekib kõrgendatud teadvuse seisund, ta süda on avatud, siis kõik teised grupi liikmed saavad sellest omal moel kasu. Grupiga koos praktiseerides me jõuame märksa kiiremini ja tajume tugevamalt sisemist vaikust, paneme kergemini tähele kui  toimub tajumise muutus, tekib õnne ja piiritu tingimusteta armastuse tunne.  See kõik on võimalik, sest kogu grupi taotlus omab väga suurt jõudu, et seda kõike kogeda.

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Tensegrity praktika, hingamise ja

Tensegrity praktika, hingamise ja

Mis on Tensegrity® praktika Tensegrity ® nimi on antud sellele iidse Mehhiko praktikale Don Juan Matuse nelja õpilase poolt – Carlos Castaneda, Taisha Abelar, Florinda Donner Grau ja Carol Tiggs, kui tänapäevasele praktika vormile Selle praktika eesmärk on ühineda ise endaga, mida ei ole meile meie igapäevaelus õpetatud

Tensegrity praktika, hingamise ja liikumise harjutused

www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »