Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
Harjumustest vabanemine vabastab suures koguses energiat - Sinu enda eluenergiat, mida saad kasutada millegi vajalikuma jaoks. Praktikapäev toimub juba 12-ndal Augustil. Eesnimi* Perekonnanimi* Telefon E-mail* Täpsustused Zip code: Phone: Name: E-mail: Harjumuste muutmise vägi- Maagiliste Sooritustega praktikapäev

Harjumuste muutmise vägi- Maagiliste Sooritustega praktikapäev

17. juulil 2018

Harjumustest vabanemine vabastab suures koguses energiat - Sinu enda eluenergiat, mida saad kasutada millegi vajalikuma jaoks.
Praktikapäev toimub juba 12-ndal Augustil.

Harjumuste muutmise vägi- Maagiliste Sooritustega praktikapäev

Meil kõigil on palju harjumusi – osad neist võtavad rohkem energiat, osad neist vähem. Oled seda ehk märganud…

 

Sellel praktikapäeval saame rohkem teadlikust läbi Maagiliste Soorituste ja hingamisharjutuste oma harjumustest, mis meilt energia võtavad. Sooritustest saadud värske energiaga leiame uued sammud, mis aitavad meil kergelt nendest üle saada või neid muuta.

 

Kas teadsid, et enamus meie energiast on kinni erinevate harjumuste all ning aktiivseks eluks jääb meile väga vähe energiat järgi. Kui Sina ei juhi oma harjumusi siis juhivad nemad Sind.

 

Mis see praktika mulle annab

 

Tule praktikale, et muuta oma harjumusi ja vabastada oma energia millegi tähtsama jaoks. Suurem teadlikkus ja kõrgem energiatase annab Sulle elus uued võimalused.

Lisaenergiaga saame teha midagi, mida me pole saanud ammu teha. Olgu näiteks veeta rohkem aega on lähedastega, või nautida puhkust meeldivas kohas või elada lihtsalt rõõmsamat ja tervemat elu. 

 

Praktika sobib kõikidele. Eelteadmised pole vajalikud. Vajalikud on mugavad riided ja natuke uudishimu uute asjade vastu.

 

Praktika toimub Pühapäeval 12-ndal Augustil looduskaunis kohas Tallinna lähedal - Mallavere Spordi- ja Vabaajakeskuses. Praktika algab kell 10:00 ja lõpeb kell 15:00 (koos lõunapausiga). Kohapeal ujumisvõimalus.

 

 

Osalemiseks registreeri ennast palun alloleval vormil ja tee pangaülekanne. Ülekande selgitusse pane märgusõna "Praktikapäev".

Kohtade täitumisel loeb registreerimise järjekord.

 

Suure praktikapäeva osavõtutasu eelregistreerimisel on kõigest 69,90 EUR

Kohapeal tasudes 80,00 EUR

 

 

Osavõtutasu tasuda:

Maagilised Reisid OÜ

EE752200221065958895

selgitusse "Praktikapäev"

 

Kogu detailsem info tuleb Sulle kohe peale registreerimist.

Eesnimi*
Perekonnanimi*
Telefon
E-mail*
Täpsustused
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Harjumuste muutmise vägi- Maagiliste

Harjumuste muutmise vägi- Maagiliste

Meil kõigil on palju harjumusi – osad neist võtavad rohkem energiat, osad neist vähem Oled seda ehk märganud… Sellel praktikapäeval saame rohkem teadlikust läbi Maagiliste Soorituste ja hingamisharjutuste oma harjumustest, mis meilt energia võtavad Harjumustest vabanemine vabastab suures koguses energiat - Sinu enda eluenergiat, mida saad kasutada millegi vajalikuma jaoks.Praktikapäev toimub juba 12-ndal Augustil.

Harjumuste muutmise vägi- Maagiliste Sooritustega praktikapäev

www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »