Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
So don Juan’s students decided to bring out and update the movements and breaths, called Magical Passes®, and other practices don Juan had taught them, and together with their students, Kylie Lundahl, Renata Murez and Nyei Murez, they launched Tensegrity®: a practical and modernized form of don Juan’s teachings Mis on Cleargreen

Mis on Cleargreen

Mis on Cleargreen

Cleargreen loodi aastal 1995 Don Juan Matuse nelja õpilase - Carlos Castaneda, Taisha Abelar, Florinda Donner-Grau ja Carol Tiggs - poolt selleks, et korraldada Tensegrity® seminare ja klasse ning jagada seda praktilist õpetust kõigile soovijatele.

Tensegrity® on kunst: Don Juan Matuse poolt õpetatud olemise viisi kaasaegne praktika. Don Juan oli Mehhikos juba iidsel ajal tegutsenud shamaani nägijate liini teadmiste pärija. Sellel liini eesmärgiks oli saavutada "tajumise vabadus".

 

Cleargreen on avaldanud neli Tensegrity® maagiliste soorituste videot ning korraldanud praktikate seminare, klasse ja eratunde Mehhikos, Lõuna-Ameerikas, Ameerika Ühendriikides, Euroopas ja Venemaal.

 

Cleargreen juhendab rahvusvahelist Tensegrity® praktika gruppide kogukonda, õpetab läbi webi klasside enam kui 30 riigis ja viib praegu läbi Tensegrity® Facilitator Training programmi igal pool maailmas.

  

Seminare, online klasse ja eratunde viivad läbi Cleargreeni direktorid, Carlos Castaneda, Taisha Abelari, Florinda Donner-Grau ja Carol Tiggsi otsesed õpilased ning Associate Tensegrity® Instruktorid.

  

Kohalikke klasse üle maailma viivad läbi uue põlvkonna Tensegrity® abijuhendajad (Facilitators in Training), kes on pühendunud selle fookuse, eesmärgi, rõõmu ja naudingu jagamisele, mida nad on saavutanud läbi omaenese Tensegrity® praktiseerimise. Esimese taseme Tensegrity® abijuhendajad (Level One Facilitators in Training) lõpetasid 2013 aasta oktoobris. Peale seda algas teise taseme treening, mis planeeritakse lõpetada 2016 aasta juunis.

 

Nimetus Cleargreen (selge roheline) meenutab, et me oleme helenduvad olendid kes peegeldavad oma energia väljadel erinevaid valguse spektri värve. Üheks selliseks heaendeliseks värvitooniks on läbikumav roheline, mis on südame keskuse värvitoon. Just südame keskuses on meie keha ja energiakeha seotud kokkupanemise punktiga- teadvuse õiega (iidses nahuatli keeles xochitl). Kokkupanemise punktis saame me muuta oma tajumise perspektiivi ja olla võimelised nägema tavalise maailma imelist poolt.

 

Don Juan ütles, et kõrvalekaldumatu taotlus on meie väärtuse ja vapruse kese- see on järjepideva kire ja eesmärgikindluse tunnetus, mis on omane ainult inimolenditele. Selle taotluse saame me kaasaegses maailmas suunata uute suhtlemisviiside leidmisele, selliste mis on keskendunud teadlikule ja vastastikuselt rikastavale vahetusele teiste teadlike olenditega selles maailmas.

 

Cleargreeni sümbol, paar sillerdavate tiibadega kiile kes hoiavad helenduvat muna, toob meie tähelepanu ühtedele kõige esimestele eelajaloolistele olenditele, kes taotlesid lendamist ning meie energeetilise olemusele helenduvate olenditena.

Don Juan uskus, et kui inimesed suudaksid teha koostööd oma energeetilise olemuse teadvustamise teel, siis nad suudaksid teadvuse mõttes areneda ja lendu tõusta.

 

 

Carlos Castaneda was an anthropologist seeking to do field work on the use of medicinal plants when he met don Juan Matus at a bus station in Yuma Arizona. Castaneda’s field informant became his teacher, who ushered him into a new way of being, based on the knowledge of the seers of his lineage. Dr. Castaneda wrote twelve books on his apprenticeship. He and his colleagues and fellow students of don Juan, authors Florinda Donner-Grau, Taisha Abelar, and Carol Tiggs, noticed, in their years of lecturing in bookstores and university classrooms that audiences seemed to retain more of what was said, and to begin the effort to integrate it into their lives, whenever they were taught the energizing bodily movements and breaths that don Juan taught them. So don Juan’s students decided to bring out and update the movements and breaths, called Magical Passes®, and other practices don Juan had taught them, and together with their students, Kylie Lundahl, Renata Murez and Nyei Murez, they launched Tensegrity®: a practical and modernized form of don Juan’s teachings.

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Mis on Cleargreen

Mis on Cleargreen

Cleargreen loodi aastal 1995 Don Juan Matuse nelja õpilase - Carlos Castaneda, Taisha Abelar, Florinda Donner-Grau ja Carol Tiggs - poolt selleks, et korraldada Tensegrity® seminare ja klasse ning jagada seda praktilist õpetust kõigile soovijatele Tensegrity® on kunst: Don Juan Matuse poolt õpetatud olemise viisi kaasaegne praktika

Mis on Cleargreen

www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »