Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
Esmakordselt Eestis, toimub Tallinnas 14. oktoobril 2017, Niine tn 11, 4-korrus, CityYoga ruumides. Seminar algab kl 10:00 hommikul ja lõpeb kl 22:00 õhtul. Vahepeal on kaks 1,5 tunnist pausi. Seminar on enne Eestisse jõudmist Euroopa tuuri raames toimunud juba Hispaanias, Saksamaal, Prantsusmaal, Ukrainas ja Venemaal ning lähitulevikus toimub veel Itaalias, Hollandis, Bulgaarias, Sloveenias ja Rootsis Lõplikust Teatrist Lõpmatuse Teatrisse: Energia kogumine oma elu kokkuvõtmisest

Lõplikust Teatrist Lõpmatuse Teatrisse: Energia kogumine oma elu kokkuvõtmisest

Esmakordselt Eestis, toimub Tallinnas 14.oktoobril 2017, Niine tn 11, 4-korrus, CityYoga ruumides.
Seminar algab kl 10:00 hommikul ja lõpeb kl 22:00 õhtul. Vahepeal on kaks 1,5 tunnist pausi.

Lõplikust Teatrist Lõpmatuse Teatrisse: Energia kogumine oma elu kokkuvõtmisest

Kas sa tahaksid saada rohkem energiat oma elu eesmärkide ja südamesoovide elluviimiseks?

 

Iidse Mehhiko nägijad ja ka paljud teised maailma iidsete tarkuste kandjad ütlevad meile - sul on juba just nii palju energiat kui sul iganes vaja läheb. Mida sa saad aga teha, on teadvustada, et enamus sellest energiast on juba kinni. Energia on hõivatud piiravates ja läbiuurimata uskumustes, hinnangutes ja lugudes iseendast, teistest ja maailmast.

 

Põhimõtteliselt ütlesid nad, et me oleme lõpmatuse olendid, kes elavad Lõpmatuse Teatris - kuigi sageli näeme me eksklikult, et meie võimalused on piiratud selle asemel, et nad on piiramatud.

 

Iidsed nägijad avastasid praktika, mida kutsutakse kokkuvõtmise praktikaks: see on oma elu ülevaatamise praktika. Koos abistavate soorituste ja hingamistega me vabastame energia, mis on kinni jäänud meie alateadlikesse veendumustesse, hinnangutesse või uskumustesse.

 

Sõna kokkuvõtmine (recapitulation ingl k.) tuleneb ladina keelest, mis tähendab "mingi asja peamiste punktide ülevaatamist".

 

Läbi kokkuvõtmise me saame ennast vabastada läbiuurimata alateadlikest veendumustest ja hinnangutest, mida me oleme võib olla oma peas kunagi teinud ja selle omaks võtnud, selle asemel, et pühendada ennast teemadele, mis on meile tegelikult olulised ja meie tervikliku loomusega paremini häälestatud.

 

Nägijate jaoks me tajume, eristame ja mäletame kogu oma kehaga ja kogu oma olemusega. Sellel seminaril me praktiseerime Tensegrity maagilist sooritust nimetusega Keha Kaardistamine. See on mitte-tegemise maagiline sooritus, mis äratab meie kehasse ja meelde salvestatud mälestused ning aitab meil vabamalt tajuda.

 

Sellest perspektiivist me vaatame üle mõned konkreetsed hetked oma elust, et leida, kuhu meie energia on kinni jäänud. Need võivad olla intiimsed hetked, hetked meie tööelust, haridusteest, meie õdede-vendade ja sõpradega ning lõpuks meie vanematega või nendega, kes meid üles kasvatasid.

 

Koos hingamisega me vabastame oma energia igast võtmestseenist ja loost oma elus, jagame seda oma toetava tunnistajaga ning loome endle uue vaate ja uued suunad.

 

Kokkuvõtmine kasvatab teadlikkust. Seda tehes leiad sa oma algse energia, mida sa oled otsinud, et seda sügaval enda sees vastu võtta ja olla tänulik oma minevikule, et näha puhtaid ja selgeid võimalusi käesolevas hetkes, et näha enda rohkem avatud võimalusi tulevikus.

 

* * *

Seminari viib läbi Tensegrity® instruktor Jim Morris prantsusmaalt koos kohalike Tensegrity® juhendajatega Eestis.

Videos Jim Morris selgitab lühidalt mis on Tensegrity praktika ja kuidas see meid igapäeva elus aitab.

https://youtu.be/W5pXyx50oN0

 

Seminaril osalemise registreerimine

vajuta palun lingile, et minna detailse registreerimise info lehele

 

Seminaril teeme muude soorituste hulgas Maagilist Sooritust nimega Elujõu Mõõkhambuline Tiiger, mille taotlus on sisemise vaikuse ja peentajumise äratamine.

 

Seminar on enne Eestisse jõudmist Euroopa tuuri raames toimunud juba Hispaanias, Saksamaal, Prantsusmaal, Ukrainas ja Venemaal ning lähitulevikus toimub veel Itaalias, Hollandis, Bulgaarias, Sloveenias ja Rootsis.

 

Lõplikust Teatrist Lõpmatuse Teatrisse: Energia kogumine oma elu kokkuvõtmisest

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Lõplikust Teatrist Lõpmatuse Teatrisse:

Lõplikust Teatrist Lõpmatuse Teatrisse:

Kas sa tahaksid saada rohkem energiat oma elu eesmärkide ja südamesoovide elluviimiseks? Iidse Mehhiko nägijad ja ka paljud teised maailma iidsete tarkuste kandjad ütlevad meile - sul on juba just nii palju energiat kui sul iganes vaja läheb Mida sa saad aga teha, on teadvustada, et enamus sellest energiast on juba kinni Esmakordselt Eestis, toimub Tallinnas 14.oktoobril 2017, Niine tn 11, 4-korrus, CityYoga ruumides.Seminar algab kl 10:00 hommikul ja lõpeb kl 22:00 õhtul. Vahepeal on kaks 1,5 tunnist pausi.

Lõplikust Teatrist Lõpmatuse Teatrisse: Energia kogumine oma elu kokkuvõtmisest

www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »