Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
Tsüklilisuse klass XI - "Austades oma partnereid nii ammuseid kui praeguseid" Tasapisitasakaal ruumides, Graniidi 1, Tallinnas. I osa 28. 11. 15 kell 10:00-13:15 II osa 5. 12. 15 kell 10:00-13:15 Osavõtutasu 95,00 EUR 2 osa eest kokku Registreerimine lehe all vormi kaudu Jääme juba põnevusega ootama järgmist Tsüklilisuse 12 klassi teemal "Õed ja Vennad" Tensegrity klass 28. 11 ja 5. 12

Tensegrity klass 28.11 ja 5.12

1. nov. 2015

Tsüklilisuse klass XI - "Austades oma partnereid nii ammuseid kui praeguseid"
Tasapisitasakaal ruumides, Graniidi 1, Tallinnas.
I osa 28.11.15 kell 10:00-13:15
II osa 5.12.15 kell 10:00-13:15
Osavõtutasu 95,00 EUR 2 osa eest kokku
Registreerimine lehe all vormi kaudu

Tensegrity klass 28.11 ja 5.12

Austades oma partnereid – nii ammuseid kui praeguseid

 

TSÜKLILISUS 11

 

 

Meie partnerid on ühed kõige tähtsamad inimesed meie elus. Me loome ühe tugevaima seose just nendega, sõltume nendest rohkem kui kellestki teisest ja oleme sageli valmis nägema rohkem vaeva nende nimel.

 

Meie “partnerid” võivad olla meie jaoks erineval kujul; nad võivad olla mõni eriline taim või loom, aga sama hästi võib ta olla mõni eriline inimene. Käesoleva klassi eesmärgi pärast keskendume me aga praegu meie inimestestest partneritele.

 

Carlos Castaneda õpetaja Don Juan Matus kirjeldas selle unikaalse ühenduse energeetilist olemust ja näitas, mis partnerite vahel juhtub:

 

… mõlema partneri kookoni sees olevad emanatsioonid läbivad erakordse erutuse seisundi, mille kulminatsiooniks on energia ühinemine, nende kahe teadvuse helenduse osade kokkusulamine…

 

Teisiti öeldes, partnerlus loob “kolmanda” olemuse, olgu selleks siis laps, siduv filosoofia, jagatud mõistmine, pikaajaline loominguline projekt ja/või ühine eesmärk…

 

Teise inimesega pidevalt lähestiku ja koos olemine annab rikkalikud võimalused tajude arenemiseks sügavuti.

 

Kui me valime vähem teadliku tee ning kujundame oma armastatud inimesest hinnanguid, oletusi ja järeldusi, siis me ehitame meie vahele distantsi ning jääme oma kookonis eraldatuks.

 

Kui me aga aksepteerime oma partneri teekonna tõuse ja mõõnasid, nii nagu ka meie enda omasid ja tuletame endale pidevalt meelde, et me mõlemad oleme oma selle elu teadvuse rännakul- kus me õpime, avastame uusi võimalusi ning avardame oma võimete piire - siis saab meie koos loodud "meie" tõeliselt avarduda.

 

 

Nendes eksperimentaalsetes klasside seerias uurime me neid ja teisi teemasid.

 

Läbi Tensegrity liikumiste, teatraalsete mängude ja eneseuuringute, teeme järgnevat:

 

  • Arendame empaatiavõimet oma partneri suhtes;
  • Lõpmatuse Teatris me mängime stseene oma partnerist, kus me kõigepealt mängime ise enda rolli, seejärel mängime partneri rolli ja siis mängime uuesti ise ennast. Selline praktika toob inspiratsiooni ja värskendust.
  • Neutraliseerime korduvaid ja tihti vastukäivaid kaebusi, mis meil võivad olla oma partneri suhtes.
  • Määrame milliseid ühiseid jooni me oma armastatuga jagame, selleks et tunnustada, jagada vastutust ja puhastada oma käesolevat või mineviku sidet.
  • Osaleme “uuenemise tseremoonial”, kus me mõistame, mida see konkreetne side meile tähendab ja miks me oleme kokku saanud. Seda selleks, et vabastada igasugused mittevajalikud elemendid ja taotleda ettepoole uut elu kõikidele osapooltele.
  • Selleks, et selles klasside seeriast osa võtta, sa ei pea olema hetkel suhtes. Kas keskenduda oma minevikus olnud või käesolevale partnerlussuhtele, see saab olema sinu enda valik. Teades, et see, mida me toome oma minevikust, kandub edasi meie olevikku ja tulevikku.
  • Me avardame oma tihti kitsast ja piiratud vaadet, mis meil on meie partneritest – vabastades neid, me vabastame ise ennast!

 

Suur tänu kõikidele klassist osavõtjatele!

 

Niimoodi samm sammult käibki teadvuse areng ja avardumine. Üks kalliskivi korraga.

 

Tsüklilisuse 11 klass oli praktilisel igapäeva elulisel teemal ning väga edukas klass kõikidele osalejatele. Klass oli väga intensiivne ja koos astusime edasi suure sammu.

 

Jääme juba põnevusega ootama järgmist Tsüklilisuse 12 klassi teemal "Õed ja Vennad".

 

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Tensegrity klass 2811 ja

Tensegrity klass 2811 ja

Austades oma partnereid – nii ammuseid kui praeguseid TSÜKLILISUS 11 Meie partnerid on ühed kõige tähtsamad inimesed meie elus Me loome ühe tugevaima seose just nendega, sõltume nendest rohkem kui kellestki teisest ja oleme sageli valmis nägema rohkem vaeva nende nimel Tsüklilisuse klass XI - "Austades oma partnereid nii ammuseid kui praeguseid"Tasapisitasakaal ruumides, Graniidi 1, Tallinnas.I osa 28.11.15 kell 10:00-13:15II osa 5.12.15 kell 10:00-13:15Osavõtutasu 95,00 EUR 2 osa eest kokkuRegistreerimine lehe all vormi kaudu

Tensegrity klass 28. 11 ja 5. 12

www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »