Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
Tsüklilisuse 13 seeria klass- "Perekond" Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1 Tallinnas. I osa 8. 10. 16 kell 10:00-13:15 II osa 9. 10. 16 kell 10:00-13:15 Osavõtutasu 79,00 EUR Registreerimine lehe all vormi kaudu Oled oodatud! Eesnimi* Perekonnanimi* Telefon E-mail* Täpsustused Zip code: Phone: Name: E-mail: Tensegrity klass ''Perekond''

Tensegrity klass ''Perekond''

14. sept. 2016

Tsüklilisuse 13 seeria klass- "Perekond" Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1 Tallinnas.
I osa 8.10.16 kell 10:00-13:15
II osa 9.10.16 kell 10:00-13:15
Osavõtutasu 79,00 EUR
Registreerimine lehe all vormi kaudu

Tensegrity klass ''Perekond''

Klassid viiakse läbi koostöös Cleargreeniga teise taseme instruktorite treeningul osalevate praktiseerijate poolt praktika gruppides üle maailma.

 

Kui me oma perest ja vanematekodust välja kasvame ning täiskasvanute maailma avastama hakkame võime alateadlikult arvata, et oleme oma pereliikmed ja õed-vennad seilja taha jätnud.

 

Me ei oska aga arvatagi, et kõikidel oma kooli kokkutulekutel, aktsionäride nõupidamistel või sõpradega kohtumistel esitame me sageli just sedasama rolli ja käitumismustrit, mida me kunagi kogesime ja omandasime perekondlikel koosviibimistel ja lõunasöökidel.

 

Kui meil kodus üks vanematest mängis näiteks liidri rolli või juhtivat osa ja teine vanematest mängis toetavat rolli, vanem õde või vend oli kas siis vastutav ja tõsine tegelane või vastupidi mässaja ja meie olime nunnu pesamuna, siis kas me mitte ei mängi oma praegustel kohtumisel sama rolli?

 

Need varases nooruses omandatud käitumise mustrid ja rollid kipuvad jääma ja ikka ja jälle meie küpsema ea olukordades esile tulema.

 

Nendes klassides vaatame me need rollid üle, mängime nad läbi Lõpmatuse Teatris. Praktiseerime koos maagilise soorituse Delfiini vormi, kellede sotsiaalne struktuur on vähemalt sama keeruline kui meie enda oma ning leiame omale uue vaate kuidas käituda oma inimhõimu liikmetega.

 

 

Nendes klassides õpime tundma iseennast ja oma käitumist teiste inimestega ja seda turvalises keskkonnas.

 

Klassis osalemiseks ei ole vaja omada mingeid eelteadmisi või füüsilist ettevalmistust. Kuna klasside jooksul teeme hingamisharjutusi ja teisi kergemaid maagilisi sooritusi, siis pane selga mugavad riided, et oleks hea ennast liigutada ja põrandal istuda.

Klass on avatud kõikidele, kes soovivad midagi oma elus paremaks muuta.

 

Oled oodatud!

Eesnimi*
Perekonnanimi*
Telefon
E-mail*
Täpsustused
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Tensegrity klass ''Perekond''

Tensegrity klass ''Perekond''

Klassid viiakse läbi koostöös Cleargreeniga teise taseme instruktorite treeningul osalevate praktiseerijate poolt praktika gruppides üle maailma Kui me oma perest ja vanematekodust välja kasvame ning täiskasvanute maailma avastama hakkame võime alateadlikult arvata, et oleme oma pereliikmed ja õed-vennad seilja taha jätnud Tsüklilisuse 13 seeria klass- "Perekond" Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1 Tallinnas.I osa 8.10.16 kell 10:00-13:15II osa 9.10.16 kell 10:00-13:15Osavõtutasu 79,00 EURRegistreerimine lehe all vormi kaudu

Tensegrity klass ''Perekond''

www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »