Carlos Castaneda Tensegrity

Iidse Mehhiko shamaani nägijate õpetused
Tsüklilisuse klass XII - "Vennad ja Õed" Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1 Tallinnas. I osa 19. 03. 16 kell 10:00-13:15 II osa 20. 03. 16 kell 10:00-13:15 Osavõtutasu 70,00 EUR Registreerimine lehe all vormi kaudu Oled oodatud! Eesnimi* Perekonnanimi* Telefon E-mail* Täpsustused Zip code: Phone: Name: E-mail: Tensegrity klass ''Vennad ja Õed''

Tensegrity klass ''Vennad ja Õed''

5. märtsil 2016

Tsüklilisuse klass XII - "Vennad ja Õed" Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1 Tallinnas.
I osa 19.03.16 kell 10:00-13:15
II osa 20.03.16 kell 10:00-13:15
Osavõtutasu 70,00 EUR
Registreerimine lehe all vormi kaudu

Tensegrity klass ''Vennad ja Õed''

Peale meie vanemate on meie õed ja vennad meie kõige esimesed õpetajad selles osas kuidas suhestuda iseenda ja teistega siin maailmas.

 

See kuidas me oma õdedesse ja vendadesse suhtusime- võib olla imetlesime ja jäljendasime neid, võib olla peletasime neid omal jalust ära ja halvustasime või pidasime neid oma parimateks sõpradeks- see kuidas me nendega mängisime, sõdisime või sõbrustasime, määrab paljuski ära kes me täna oleme ja millised suhted meil täna on.

 

Sisuliselt peegeldavad meie suhted õdede ja vendadega meie praeguseid suhteid sõpraede ja kolleegidega. Vaatamata sellele, kas me olime pere ainus laps või üks paljudest, kohtame me samu elu õppetunde, kus me norime liidrikohal olevate inimeste ja konkurentide tähelepanu ning otsime omale mugavat kohta teiste inimeste hulgas.

 

Uurides oma sügavamaid suhteid oma õdede, vendade ja eakaaslastega, heidame me lõpuks teadlikuse valgust ise endale.

Nendes eksperimentaalsetes Tensegrity® klassides hakkame me läbi Maagiliste Soorituste, rollimängu ja enese uuringu tegema järgmist:

 

  • Uurime oma õdede, vendade ja sõpradega seotud stseene. Avastame kuidas me oleme tänu nendele elus kujunenud ja kelleks oleme saanud. Samuti uurime endapoolset mõju- nii praegust kui mineviku oma- mida me oleme omakorda neile andnud;
  • Kirjutame tänukirjad oma õdedele, vendadele ja eakaaslastele;
  • Uurime mõningaid oma “parimaid sõpru” läbi aegade;
  • Õpime tundma jagamise efektiivsemaid viise elus;
  • Mõistame ennast ja teisi, siis ja praegu, kui vastastikuse inspiratsiooni andjad ja vastuvõtjad.

 

Ükskõik kas sa oled oma õdede, vendade ja sõpradega parimad sõbrad, või mitte nii head sõbrad, see klass aitab sul oma mineviku lugusid uurida selleks, et siin ja praegu suhelda nende väärtuslike õdede ja vendadega – oma vere või vaimu sugulastega -  suurema teadlikuse, tänulikkuse ja kiindumusega!

 

Nendes klassides õpime tundma iseennast ja oma käitumist teiste inimestega ja seda turvalises klasside keskkonnas. 

 

Klassis osalemiseks ei ole vaja omada mingeid eelteadmisi või füüsilist ettevalmistust. Kuna klasside jooksul teeme hingamisharjutusi ja teisi kergemaid maagilisi sooritusi, siis pane selga mugavad riided, et oleks hea ennast liigutada ja põrandal istuda.

Klass on avatud kõikidele, kes soovivad midagi oma elus paremaks muuta.

 

Oled oodatud!

Eesnimi*
Perekonnanimi*
Telefon
E-mail*
Täpsustused
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:

Üldtutvustuseks
Tensegrity.ee tutvustab Carlos Castaneda maagilisi sooritusi. Siit leiad tutvustavaid artikkleid uustulijatele ja värsket infot toimuvatest praktikatest.

Praktikagrupid
Eesti Praktikagrupp käib koos igal kolmapäeval kl 19:00 Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1, Tallinnas.

Lugemisvara
Blogisse lisame jooksvalt teemaga seotud artikleid. Viimased artiklid on pidevalt näha esilehe paremas servas.

Kontaktandmed
Kalev +372 501 6742
Anneli   + 372 508 7689   

 

Veebilehe loomine aara.ee

Tensegrity klass ''Vennad ja

Tensegrity klass ''Vennad ja

Peale meie vanemate on meie õed ja vennad meie kõige esimesed õpetajad selles osas kuidas suhestuda iseenda ja teistega siin maailmas See kuidas me oma õdedesse ja vendadesse suhtusime- võib olla imetlesime ja jäljendasime neid, võib olla peletasime neid omal jalust ära ja halvustasime või pidasime neid oma parimateks sõpradeks- see kuidas me nendega mängisime, sõdisime või sõbrustasime, määrab paljuski ära kes me täna oleme ja millised suhted meil täna on Tsüklilisuse klass XII - "Vennad ja Õed" Tasapisitasakaal ruumides Graniidi 1 Tallinnas.I osa 19.03.16 kell 10:00-13:15II osa 20.03.16 kell 10:00-13:15Osavõtutasu 70,00 EURRegistreerimine lehe all vormi kaudu

Tensegrity klass ''Vennad ja Õed''

www.tensegrity.ee © 2015 Eesti praktikagrupp »